Kontakt Tor Entreprenør

Våre ansatte

Tor Entreprenør er en dedikert gjeng med allsidig erfaring og kompetanse. Sammen sørger vi for å levere som avtalt og til det beste for kundene våre.

Petter Solli
Daglig leder
932 13 830petter@tor-entreprenor.no
Anders Ytterbø
Prosjekt-/ anleggsleder
917 19 120anders@tor-entreprenor.no
Erik Lønnebakke
Prosjekt-/ anleggsleder
915 50 949erik@tor-entreprenor.no
Kåre Olav Roalstad
Anleggsleder
458 69 089kareolav@tor-entreprenor.no
Benjamin Torvund
Prosjektleder/prosjekteringsleder
919 17 880benjamin@tor-entreprenor.no
Øyvind Øverås
Prosjektleder
976 55 001oyvind@tor-entreprenor.no
Steinar Dale
Prosjektleder
928 51 420steinar@tor-entreprenor.no
Kjetil Lie
Anleggsleder
959 92 252kjetil@tor-entreprenor.no
Henrik Wold
Formann
951 48 794henrik@tor-entreprenor.no
Jarle Tveita
Formann
951 98 563jarle@tor-entreprenor.no
Petter Eilevstjønn
Anleggsleder
950 51 883pe@tor-entreprenor.no
Ingar Berre
Kalkulatør
948 50 663ingar@tor-entreprenor.no
Lars Kokkersvold
Formann
911 90 658lars@tor-entreprenor.no
Bjørg Holt
Kontor
993 54 775firmapost@tor-entreprenor.no

Bli kjent med oss

Tor Entreprenør AS ble etablert 15. oktober 1995 av Trafikk & Anlegg, Olav Berge, Anders Ytterbø og Thor Lønnebakke.